Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




