-Має не величкі царапини та потертості стан 8 з 10.
-Батарея тримає 5 годин - рівень зносу 8%
-Ноутбук LENOVO ThinkPad x390 13.3 FullHD IPS i3-8145U/8gb/128gb nvme/Intel UHD Graphics 620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Товщина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴









