Блок живлення для ноутбука Dell 19.5V, 3.34A, 65W, HA65NM130 Оригінал Б/У
Вживаний (Б/У) товар належної якості поверненню не підлягає. Прохання уважно вибирати комплектуючі до техніки, враховуючи модель і характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



