Блок живлення для Lenovo 42T4420 65W 20V 3.25A 5.5*2.5 Оригінал Б/У
Вживаний (Б/У) товар належної якості поверненню не підлягає. Прохання уважно вибирати комплектуючі до техніки, враховуючи модель і характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



