Apple Mac mini А1347 2012 Рік 16Gb RAM | 256GB SSD Intel® Core i5 - 2.5 GHz Б/У
Характеристики
| Оперативна пам'ять | |
|---|---|
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.5 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Основні | |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Об'єм SSD | 256 GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 900 ₴






