Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




