Оригінальний блок живлення TPN-DA03 HP 19.5V 7.7A 150W 4.5*3.0 pin Б/У
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



