
Мережевий зарядний пристрій для Samsung 25W Super Fast Charger швидка зарядка Black OEM (2118558)
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2118558
+380 (96) 161-50-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний зарядний пристрій для Samsung 25W Super Fast Charger швидко та ефективно заряджає Ваш гаджет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Основні атрибути | |
| Сумісність із брендом | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Так |
| Тип роз'єму | Type C |
| Напруга заряджання | 25 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









