
Комплект швидкої зарядки для Samsung 25W USB-C з кабелем Type-C to Type-C (white) Travel Adapter OEM (2119592)
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2119592
+380 (96) 161-50-15
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект швидкої зарядки для Samsung (25 Вт) забезпечує надшвидку зарядку потужністю до 25 Вт для сумісних пристроїв. В комплекті йде кабель Type C – Type C для отримання оптимальних результатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для телефона |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Довжина: | 1 мм |
| Швидке заряджання | True |
| Функція бездротового заряджання | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




